Sklep Online

Szkolenia

SZKOLENIA 

 

Jolanta Wagner od wielu lat przekazuje swoją wiedzę zainteresowanym z zakresu wizażu i makijażu w Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej. Właścicielka dba o wysoki poziom kursów, dlatego też zajęcia łączą w sobie elementy teorii i praktyki.

Głównym celem szkoleń jest osiągnięcie przez absolwentów takiego poziomu wiedzy i fachowych umiejętności, by mogli oni w pełni profesjonalnie, samodzielnie i w twórczy sposób uprawiać ten trudny zawód. Szkolenia w EAEA prowadzone są osobiście przez Jolantę Wagner.

Zajęcia obejmują przedmioty zawodowe i zajęcia humanistyczne, których celem jest poszerzenie wiedzy ogólnej słuchaczy i wskazanie dróg dalszego indywidualnego rozwoju. Podczas szkoleń prezentowane są również podstawowe zagadnienia z psychologii: rodzaje technik relaksacyjnych, autoprezentacyjnych i negocjacyjnych. Przygotowanie zawodowe obejmuje również techniki kreowania wizerunku osób publicznych: ze  świata mody, reklamy, telewizji, polityki i świata artystycznego, które uwzględniają elementy wizualne, makijaż i stylizację.

Wiedza przekazywana jest na najwyższym poziomie, czego dowodem są liczne sukcesy absolwentów, którzy z powodzeniem wykonują swoją profesję w telewizji, agencjach reklamowych w kraju i zagranicą oraz odnoszą sukcesy w międzynarodowych mistrzostwach makijażu. 

W szkoleniach może wziąć udział każdy bez względu na płeć, wiek czy wykonywany zawód.

Po więcej informacji zapraszamy na